Hakkımızda..

Yazkar  soğutma sistemleri kurmaktadır.
Biz  17 yıldan  beri müşterilerimiz için  yüksek teknolojimizin gerektirdiği  birikimle  soğutma sistemleri üretmekteyiz. YAZKAR şirketi olarak gücümüzü çalışanlarımızın on yedi yılı aşan bilgi ve deneyimleri ile, her biri kendi sektöründe güçlü birer kuruluş olan müşterilerimizden almaktayız. Yaptığımız işleri tasarlarken; kalite, düşük fiyat ve verimliliği birlikte düşünür, düşük enerji sarfiyatı, sorunsuz işletme ve minimum bakım masraflarını da kendimize hedef koyarız.

Gıdaların ve bozulabilir malların üretimi ile tüketimi arasındaki en kritik süreç soğuk depolamadır. Soğuk depolama sürecinin kalitesi gerek üreticiyi, gerek aracıları, gerekse tüketiciyi doğrudan ilgilendirir. Bu yüzden soğutma sektörü ciddiyet, süreklilik ve sorumluluk gerektirir
17 yıldan beri gerek sektörel, gerekse toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden YAZKAR; sektörünün, gelişmesine  önemli katkılarda bulunmuştur. Yazkar soğutma-soğukodada bu katkılarını artırarak sürdürmektedir. Soğutma sistemleri üretimindeki öncülük görevini dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, AR-GE'ye yaptığı yatırımlarla da tescilletmiştir.

  "Soğuk Zincir"de  hizmet veren   YAZKAR Soğukoda- Soğutma gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında gıda güvenliğinin en güvenilir ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir.  Son yıllardaki ihracat verilerimiz başarımızın göstergesidir.

YAZKAR a.ş.nin YAZKAR Soğuk oda ve soğutma markası  bugün olduğu gibi, gelecekte de hem Türkiyenin, hem de çevre ülkelerin güvencesi olmaya devam edecektir.